Aluminiowa rura kompozytowa PP-R

September 11, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Aluminiowa rura kompozytowa PP-R

Aluminiowa rura kompozytowa PP-R

Aluminiowa rura kompozytowa PP-R
Dzięki właściwościom anty-UV, antykorozyjnym i termoodpornym stabilna rura kompozytowa PP-R jest stosowana głównie w transporcie ciepłej wody, odprowadzaniu ciepła, klimatyzacji centralnej i innych dziedzinach.

Funkcje:
1. anty-UV
W stabilnej rurze kompozytowej z PP-R znajduje się warstwa aluminium, która skutecznie wytrzymuje promieniowanie UV.Dlatego można go instalować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, zachowując niezmienioną żywotność.
2. niski współczynnik rozszerzalności
Dzięki niskiemu współczynnikowi rozszerzalności stabilna rura kompozytowa z PP-R ma ładniejszy wygląd i nie ulega łatwemu odkształceniu.
3. łatwe wykrywanie
Dzięki warstwie aluminium wewnątrz rury można ją łatwo wykryć, co gwarantuje precyzyjne zlokalizowanie podczas konserwacji.
4. odporny na tlen
Jego odporność na tlen chroni metalowe części systemu przed korozją.

Podręcznik instalacji

 

1) Przed przystąpieniem do zgrzewania należy sprawdzić, czy warstwa aluminium została całkowicie usunięta.
2) Używać wyłącznie oryginalnych narzędzi do obierania DSTHERM z nieuszkodzonymi ostrzami do obierania.Tępe ostrza do obierania należy wymienić na oryginalne.Konieczne będzie wykonanie próbnego peelingu w celu sprawdzenia prawidłowego ustawienia nowego ostrza.
3) Wsunąć koniec rurki PP-R stabi w prowadnicę narzędzia do obierania.
4) Zdejmij zewnętrzną warstwę plastiku i folię aluminiową.gdy rura i kształtka zostaną wsunięte na odpowiednią głębokość spawania, rozpoczyna się czas nagrzewania.Następnie szybko zdejmij rurę i kształtkę z narzędzi spawalniczych, połącz je.Po okresie chłodzenia okucia są takie same jak kształtki PP-R.